DPF Cleaner and regenerator

art. nr. 40411

Pareizi lietojot Forté DPF Cleaner and Regenerator dīzeļdzinējos, kuri ir aprīkoti ar kvēpu filtru, tas sniedz sekojošās priekšrocības:  
•    Veicina ātrāku un pilnīgāku kvēpu filtra atjaunošanos.  
•    Pazemina kvēpu filtra noslogojumu un veicina sadegšanu ar cetāna uzlabotāju.
•    Pazemina kvēpu sadegšanas temperatūru veicinot pasīvo filtra atjaunošanos. Uzlabo ūdens sekrēciju degvielas filtrā, lai aizsargātu degvielas sistēmu.
•    Uzlabo eļļošanu un aizsargā pret koroziju.
•    Piemērots visiem dīzeļdegvielas un biodīzeļdegvielas B30 maisījumiem.
•    Samazina dīzeļa klikšķēšanu.

Forté DPF Cleaner and Regenerator ir multifunkcionāla dīzeļdegvielas piedeva, kura ir izstrādāta, lai pazeminātu kvēpu sadegšanas temperatūru ar cērija oksīda nanodaļiņu palīdzību. Caur sīkajām Cērija oksīda daļiņām, kvēpu filtra noslogojums būs tik zems, cik iespējams.
Vadoties pēc degvielas, kurai Forté DPF Cleaner and Regenerator ir pievienots, kvalitātes, cetāna uzlabotājs paaugstinās cetāna vērtību, tādējādi uzlabojot sadegšanu.  
Forté DPF Cleaner and Regenerator satur pretkorozijas inhibitorus, kuri aizsargā degvielas sistēmu, tīrītājus, kuri attīra degvielas sistēmu no piesārņojumiem, un smērvielas, kuras sniedz papildus eļļošanu degvielas sistēmai.

Lietošanas norādījumi:
Pievienojiet degvielas tvertnei vienu vai divas 400ml devas Forté DPF Cleaner and Regenerator uz katriem 50 litriem degvielas.  
Lai uzlabotu sadegšanu un dīzeļa mikrodaļiņu filtra izmantošanu, pievienojiet Forté DPF Cleaner and Regenerator dīzeļdegvielas tvertnei uz katriem 5,000 km vai katrām ………… dzinēja darbības stundām (¼ eļļas maiņas laika).  
Lai uzturētu degvielas iesmidzinātāju tīrību, pievienojiet vienu devu (400 ml) Forté Advanced Diesel Fuel Conditioner degvielas tvertnei katrā apkopes reizē.

Piezīme: Forté DPF Cleaner and Regenerator nav piemērots degvielas filtra uzpildei!