Radiator Stop Leak

art. nr. 05217

Pareizi lietojot Forté Radiator Stop Leak, tas sniedz sekojošās priekšrocības:
•    Novērš dzesējošā šķidruma noplūdes no plaisām un sīkiem caurumiņiem dzesēšanas sistēmā.
•    Veic dzesēšanas sistēmas avārijas remontu, kas novērš dzesējošā škidruma zaudējumu un dzinēja pārkaršanu, kas pretējā gadījumā rezultētos ar laika zaudēšanu vai pat būtiskiem dzinēja bojājumiem.
•    Ļauj pagarināt transportlīdzekļa braucienu ilgumu, piemēram, došanās ceļojumā tiks noslēgta bez dārgiem remontiem vai izniekotu laiku dzesēšanas sistēmas sūces gadījumā.
•    Ļauj tālbraucējiem pabeigt braucienus un atgriezties savā bāzē, lai veiktu remontu, ja dzesēšanas sistēmā brauciena laikā ir parādijusies sūce.

Forté Radiator Stop Leak ir unikāls dabīgu šķiedru un virsmaktīvo vielu maisījums, kuras apvienojumā noslēdz plaisas un caurumus transportlīdzekļu radiatoros un dzesēšanas sistēmās.
Pareiza Forté Radiator Stop Leak lietošana neradīs nekāda veida radiatora serdeņu blokādi, kā arī nekaitēs nevienai dzesēšanas sistēmas sastāvdaļai, un tas ir pilnībā saderīgs ar visa veida dzesējošajiem šķidrumiem un uz glikola bāzētiem antifrīziem.
Ir ieteicams vienmēr turēt Forté Radiator Stop Leak transportlīdzeklī, kā būtisku avārijas remonta piederumu.
Pirms lietošanas rūpīgi sakratīt!

Lietošanas norādījumi:     

Pievienojiet vienu devu Forté Radiator Stop Leak transportlīdzekļa dzesēšanas sistēmā vai 10% kopējā tilpuma dzesēšanas sistēmās ar lielāku ietilpību.
Ja dzesēšanas sistēma ir piesārņota ar koroziju vai kaļķakmeni, vispirms iztīriet dzesēšanas sistēmu ar Forté Cooling System Flush pirms Forté Radiator Stop Leak tiek pievienots dzesēšanas sistēmai.
Forté Radiator Stop Leak pirms lietošanas ir jāsakrata, to lēnām jāpievieno cirkulējošajam dzesēšanas šķidrumam ar ieslēgtu dzinēju un atvērtu iekšējās apsildes vārstu.